Jan de Leeuw

Mijn naam is Jan de Leeuw  en ik ben lid van de Belangengroep Beter Boskamp.

Waarom ben ik lid geworden?

Ik woon al enkele jaren in Boskamp en werk bij Justitie. Sommigen zullen mij nog kennen uit de tijd, dat ik in de pastorie woonde en werkte als RK parochiepastor in alle vier dorpen. Ik heb mij aangesloten bij de BBB, omdat er dingen gebeurden in ons dorp waar ik me druk over maakte.

Toen dacht ik, ik kan wel mopperen, maar beter is het om te zorgen dat ik inspraak krijg. Toen kreeg ik een Nieuwsbrief van BBB in de bus en wist ik dat ik me daar bij moest aansluiten. Als belangenclub hebben we veel contact met de gemeente Olst-Wijhe, en kunnen we veel voor elkaar krijgen voor ons dorp.En het bevalt prima, een goede club mensen.

Met vriendelijke groet,
Jan de Leeuw

AVG wet melding

De website van BBB maakt gebruik van cookies om de website optimaal te laten functioneren. Er worden geen gegevens bewaard.