Belangengroep Beter Boskamp

Het is leuk om wat te vertellen over het afgelopen jaar vanuit de werkgroep BBB. Onze stamkroeg is eetcafé Boskamp, daar vergaderen we elke maand over allerlei zaken binnen ons dorp. De DOP werkgroepen zijn wel het belangrijkste van het afgelopen jaar. Vele werkgroepen zijn er ontstaan en ze hebben veel gedaan! Even in het kort, er is een fietscrossbaan aangelegd, naast de Klimboomschool, er zijn maatregelen genomen tbv de verkeersveiligheid, er zijn 2 onderzoeken gehouden onder de bevolking over de woonwensen van onze inwoners.

Er rijdt een buurtbus elke vrijdag een paar keer vanuit Boskamp naar de markt in Olst. Voor de (jonge)  jongeren wordt er van alles georganiseerd en tenslotte is het groengebied rondom de pastorie en Willibrord opgeknapt en veel nieuw groen neergezet.

Een explosie van activiteiten, die me trots maakt op ons dorp. Veel mensen, die in hun vrije tijd Boskamp mooier en beter willen maken. We hebben regelmatig contact met de gemeente, die altijd bereid is om naar ons te luisteren en vaak uit te voeren, wat we vragen. Het is belangrijk in deze tijd om sterker te worden als dorpsgemeenschap, bezuinigingen, zowel bij de gemeente als bij de provincie, leggen de verantwoordelijkheid steeds meer in onze eigen handen.

Wij zijn Boskamp, in gewoon Nederlands en de gemeente is tot nu toe altijd bereid geweest ons te ondersteunen (het nieuwe college van B en W, daarvan hopen wij dat ze die lijn doorzetten) Dus is er een speelplaats afgestorven door roest en ouderdom, vertel het ons! Komen er gaten in het wegdek van uw straat, bel ons! In deze maand zal ook de website van ons dorp op internet te vinden zijn, daarvan hopen we dat meer van u zullen horen.

Namens de werkgroep BBB

Jan de Leeuw